event, newsy branżowe, newsy eventowe, festiwal kolorów

Cześć!

Zapewne zastanawiasz się co to za miejsce i kim tak właściwie jestem. Śpieszę z odpowiedzią! Mam na imię Tomasz, mam 22 lata i jestem świeżo upieczonym byłym studentem. Dlaczego byłym? Otóż po 1,5 roku studiów stwierdziłem, że to nie jest dla mnie. Moi rodzice oczywiście są niezadowoleni z faktu, że nie zostanę kolejnym w rodzinie tłumaczem języka niemieckiego, ale ja postanowiłem zaryzykować i pójść swoją drogą.

event, newsy branżowe, newsy eventowe, festiwal kolorów

Odkąd pamiętam, lubiłem coś organizować. Czy to zabawy w piaskownicy, czy osiedlowe wyścigi na kapsle. W nieco poważniejszym życiu (o ile podstawówkę i gimnazjum można traktować poważnie) zajmowałem się pomocą przy szkolnych dyskotekach, przedstawieniach czy wycieczkach szkolnych przedstawiając przerażonym nauczycielom wiele pomysłów na na pewno „świetne” dla nas zabawy. W Liceum było nieco poważniej i już wtedy wiedziałem, że chyba chcę pójść w stronę organizacji eventów.

Studia były mocnym zderzeniem z rzeczywistością. Pomysłów wiele, chęci ogrom, tylko te zajęcia, wkuwanie, zajęcia, wkuwanie… Czułem się mocno ograniczony, a angażowałem się w coraz więcej projektów (głównie w weekendy). Po wspomniany 1,5 roku przyszedł czas na trudną decyzję. Postanowiłem pożegnać akademickie życie i zacząć działać na własny rachunek. Powiecie, że ryzykowne? Owszem. Bardzo. Ja jednak nie jestem przekonany co do tego, że papier da mi przyszłość. Wiem, że jeżeli będę kontynuować naukę, to stracę wiele lat, przez które mogę sobie zagwarantować miejsce na naszym bardzo konkurencyjnym rynku.

Obecnie rozpocząłem płatny staż w średniej firmie eventowej w dużym mieście. Jest to ogromna szansa dla mnie, by poznać to środowisko jeszcze lepiej i nauczyć się jeszcze więcej. Po co jest ten blog?  A po to, żeby się rozwijać. Chcę być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami i newsami z branży – także postaram się wybrać te najważniejsze i przedstawiać w tym miejscu 🙂

Tymczasem, do przeczytania!

Tomasz.